PPHU "MAKLER" Marek Kapyszewski ZPChr w Koninie, e-mail: pphumakler@op.pl

Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma 
Sprawdź naszą rzetelność na 
https://wizytowka.rzetelnafirma.pl
 

Kariera/sukces

 

Sukcesem naszym jest to, że zatrudniamy ludzi, którzy dzięki zaangażowaniu i dobrej pracy wpływają na rozwój i osiągnięcia firmy. Zatrudnienie osób niepełnosprawnych nie obniża jakości i wydajności w produkcji odzieży roboczej. Środki z PFRON pozwalają na likwidację, zmniejszenie barier w sprawności osób niepełnosprawnych. Stwarzają też dla nich nowe możliwości adaptacyjne i rozwojowe. My jako  firma tworzymy dla nich wszystkich optymalne warunki pracy, rozwoju i kariery.

Dla nas bardzo ważny jest kontakt z klientem. Staramy się zapewnić produkty najwyższej jakości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Bardzo chętnie spotykamy się i demonstrujemy nasze wyroby, naszą ofertę i możliwości.

Kierownictwo

 

Właściciel firmy: Marek Kapyszewski tel. 502 380 407

Kontakt d/s. Handlowo - Produkcyjnych: Sylwia Stankowska tel. 509 685 327

 

PFRON

 

Status Zakladu Pracy Chronionej jest nowym wyzwaniem dla firmy I jej rozwoju. Dofinansowanie ze środków PFRON pozwala niwelować bariery w komunikowaniu sie z osobami niepełnosprawnymi jak również pozwala tworzyć indywidualne stanowiska dla osób niepełnosprawnych zgodnie z ustawą. Dla Państwa jest to możliwość uzyskania odpisów.

Powstanie działu znakowania odzieży roboczej stworzyło nowe możliwości. Wykonujemy haft komputerowy, termodruk, sitodruk, plastizol, nadruk na miękkim i twardym PCV na odzieży roboczej i materiałach reklamowych. Stosujemy nowoczesne technologie wykorzystując farby oraz kleje odporne na wewnętrzne i zewnętrzne warunki atmosferyczne. Kolorystykę dobieramy do życzeń Państwa stosując wzornik PANTONE.

Zapewniamy transport na koszt własny. Logistycznie jesteśmy przygotowani na selektywną wysyłkę pod kątem wymiarowym i adresowym. Jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo - Usługowe "MAKLER" jest producentem odzieży roboczej i ochronnej oraz dystrybutorem środków ochrony indywidualnej z siedzibą w Koninie. Na rynku działamy od 1989 roku. W 1996 roku uzyskaliśmy status Zakładu Pracy Chronionej co umożliwia naszym odbiorcom skorzystanie z ulg we wpłatach (odpisach) na PFRON. Tkaniny z których produkujemy odzież spełniaja normy Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. W produkcji używamy najlepsze materiały producentów krajowych i zagranicznych. Odbiorcą naszych wyrobów są znane firmy nie tylko z branży budowlanej, ale też przemysłu metalowego i innych służb gospodarczych. Profesjonalnie podchodzimy do wymagań klienta hurtowego i detalicznego. Wykonujemy modele z naszej kolekcji jak również realizujemy wzory klientów.